O nás

Oilseed Logo (002)

 Jsme moderní, trendy a jdeme dopředu.

Věříme v sílu přírody, a proto jsou naše produkty přírodní – nechceme žádná barviva ani přidaný cukr. Většina našich produktů je navíc bez lepku a plně podporujeme vegany a vegetariány. Naší misí je podpořit společnost ve zdravém životním stylu. Záleží nám i na zdraví naší planety, proto naše produkty zlepšujeme tak, aby byly plně recyklovatelné. Rádi bychom byli každodenním pomocníkem všech, kteří mají zájem o své tělo a chtějí být lepší. Naše produkty jsou ideální pro zdravý lifestyle a eko budoucnost.

 

Na našem e-shopu najdete produkty od značek Avicenna Food a NewU

 

логоNEWU

 

NewU je značka, která je moderní, trendy a eko friendly. Novinkou v našem sortimentu jsou ovocné disky, které na českém trhu téměř nemají obdoby. Cílem této značky je podpořit lidi ve zdravém životním stylu a mít při tom ohleduplnost k planetě Zemi, značka NewU obsahuje pouze vegetariánské produkty.

 

 aoTVFjQQDC74MWZrqDTIL9pQ

 

Avicenna Food je značka, která nabízí ořechy, suché plody a přírodní tyčinky z různých koutů světa. Tyto produkty vynikají svojí mimořádnou kvalitou v poměru k ceně, a stejně jako značka NewU nabízí produkty bez přidaných cukrů a barviv. Značka Avicenna Food také obsahuje pouze vegetariánské produkty, většina těchto produktů je navíc veganská.