Mlsání zdravě

U nás najdete pistácie, meruňky, kešu, mandle, přírodní tyčinky, sušená rajčata a další zdravé produkty

disky prirodni

 
Proč naše pistácie?


Mají velké množství antioxidantů, jsou málo kalorické, hodí se pro zlepšení imunity, pro funkci svalů i pro lepší funkci nervů. Navíc pochází až z USA.

orechyyyyyyyyyyy

Proč naše meruňky?


Pomáhají s dobrým zrakem, se zvýšením krevního oběhu, hodí se pro podporu vývoje i pro lepší trávení a jsou málo kalorické. Navíc jsou ideálním pomocníkem se stresemJsou bohatým zdrojem stopových prvků jako je mangan, fluor, kobalt a bor. Obsahují sodík, velké množství draslíku a betakarotenu. Sušené meruňky mají v neposlední řadě vysoký obsah železa, který je skvělým pomocníkem při anémiích. Jsou bohatým zdrojem hořčíku. Přijíždějí k nám z Tádžikistánu.

 

svestky


Proč naše meruňková jádra?


Meruňková jádra jsou skvělou ochranou proti chřipce a nachlazení, a dokonce pomáhají i s řadou vážnějších nemocí, jen je potřeba hlídat doporučené množství. Jsou plná řady prospěšných a nutričních látek pro správnou funkci těla. Napomáhají zvyšovat imunitu a snižovat cholesterol. Pochází z Tádžikistánu stejně jako naše meruňky.

jadradone_1

 

 Proč naše sušená rajčata?

Dá se s nimi krásně vyhrát nejen při vaření. Obsahují vápník, hořčík a důležité vitamíny A, B i C. Navíc pomáhají i v boji proti infarktu. Pochází z Číny.

susena rajcata

 
Proč naše mandle?

Mandle jsou ideální pomůckou pro pečení vánočních jídel i sladkých dezertů. Obsahují vlákninu, bílkoviny i hořčík. V menším množství pomáhají s hubnutím a navíc podporují i správnou činnost svalů. Pochází z USA.

newunew_1

Proč naše kešu ořechy?


Pomáhají se spánkem, jsou zdrojem proteinu a snižují cholesterol. Navíc pomáhají se stresem a s problémy se srdcem. Kešu ořechy navíc obsahují hořčík, železo, zinek, draslík a vitamíny A, B1, E a D. Jejich konzumace může pomoci předejít mnoha potížím. Pomáhají snižovat cholesterol. Navíc podpoří v boji se stresem a s problémy se srdcem a hodí se skvěle třeba do salátu. Jsou k nám dodávány z Vietnamu.

llllllllllllll_1

 

Proč naše přírodní tyčinky?

V ovoci a suchých plodech můžeme najít přírodní cukr, tudíž není potřeba tyčinky nijak uměle doslazovat, aby si zachovala svoji chuť.

Nabízíme dvě kombinace: jablka, rozinky, skořice a vanilky, rozinky, meruňky.
Rozinky obsahují železo, jablko obsahuje vitamín C či draslík prospěšný pro ledviny a skořice pomáhá dobrému trávení či boji proti virům. Tyčinky jsou vhodné i pro zdraví dásníKombinace rozinky s meruňkou a vanilkou je také ideální kombinací pro zdravý životní styl. Tato kombinace pomáhá lepší funkci nervového systému, pomáhá i s tlakem a s dobrým zrakem, žaludkem, srdcem a s celkově funkčním metabolismem.

tycinkyyyyyy

 

Proč naše ovocno-ořechové disky?

Tyto disky jsou zdravou svačinkou pro všechny, kteří se chtějí rychle a chutně zasytit a dodat tělu potřebnou energii ve zdravé formě. Kombinace švestka + pražené kešu a jablko + rozinka + lískový ořech je jednou z variant, dále je možnost koupit meruňku neutrální. 

Švestka je vhodná pro zdravá střeva i žaludek, potlačuje stárnutí a pomáhá s vyprazdňováním. Navíc pomáhá stejně jako kešu i lepší psychice. Meruňka pomáhá pro lepší spánek, také s přijatelnou hladinou cholesterolu a i se zrakem a s imunitouJablko obsahuje vitamín C či draslík prospěšný pro ledviny a skořice pomáhá dobrému trávení či boji proti virům, lískové ořechy jsou plné vitamínů a prospěšných látek, pomáhají ledvinám, mají málo sacharidů a více proteinů a tělo rychle nadopují energií.

discik

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení