Mlsání zdravě

U nás najdete pistácie, meruňky, kešu, mandle, přírodní tyčinky, sušená rajčata a další zdravé produkty

disky prirodni

 
Proč naše pistácie?


Mají velké množství antioxidantů, jsou málo kalorické, hodí se pro zlepšení imunity, pro funkci svalů i pro lepší funkci nervů. Navíc pochází až z USA.

orechyyyyyyyyyyy

Proč naše meruňky?


Pomáhají s dobrým zrakem, se zvýšením krevního oběhu, hodí se pro podporu vývoje i pro lepší trávení a jsou málo kalorické. Navíc jsou ideálním pomocníkem se stresemJsou bohatým zdrojem stopových prvků jako je mangan, fluor, kobalt a bor. Obsahují sodík, velké množství draslíku a betakarotenu. Sušené meruňky mají v neposlední řadě vysoký obsah železa, který je skvělým pomocníkem při anémiích. Jsou bohatým zdrojem hořčíku. Přijíždějí k nám z Tádžikistánu.

 

svestky


Proč naše meruňková jádra?


Meruňková jádra jsou skvělou ochranou proti chřipce a nachlazení, a dokonce pomáhají i s řadou vážnějších nemocí, jen je potřeba hlídat doporučené množství. Jsou plná řady prospěšných a nutričních látek pro správnou funkci těla. Napomáhají zvyšovat imunitu a snižovat cholesterol. Pochází z Tádžikistánu stejně jako naše meruňky.

jadradone_1

 

 Proč naše sušená rajčata?

Dá se s nimi krásně vyhrát nejen při vaření. Obsahují vápník, hořčík a důležité vitamíny A, B i C. Navíc pomáhají i v boji proti infarktu. Pochází z Číny.

susena rajcata

 
Proč naše mandle?

Mandle jsou ideální pomůckou pro pečení vánočních jídel i sladkých dezertů. Obsahují vlákninu, bílkoviny i hořčík. V menším množství pomáhají s hubnutím a navíc podporují i správnou činnost svalů. Pochází z USA.

newunew_1

Proč naše kešu ořechy?


Pomáhají se spánkem, jsou zdrojem proteinu a snižují cholesterol. Navíc pomáhají se stresem a s problémy se srdcem. Kešu ořechy navíc obsahují hořčík, železo, zinek, draslík a vitamíny A, B1, E a D. Jejich konzumace může pomoci předejít mnoha potížím. Pomáhají snižovat cholesterol. Navíc podpoří v boji se stresem a s problémy se srdcem a hodí se skvěle třeba do salátu. Jsou k nám dodávány z Vietnamu.

llllllllllllll_1

 

Proč naše přírodní tyčinky?

V ovoci a suchých plodech můžeme najít přírodní cukr, tudíž není potřeba tyčinky nijak uměle doslazovat, aby si zachovala svoji chuť.

Nabízíme dvě kombinace: jablka, rozinky, skořice a vanilky, rozinky, meruňky.
Rozinky obsahují železo, jablko obsahuje vitamín C či draslík prospěšný pro ledviny a skořice pomáhá dobrému trávení či boji proti virům. Tyčinky jsou vhodné i pro zdraví dásníKombinace rozinky s meruňkou a vanilkou je také ideální kombinací pro zdravý životní styl. Tato kombinace pomáhá lepší funkci nervového systému, pomáhá i s tlakem a s dobrým zrakem, žaludkem, srdcem a s celkově funkčním metabolismem.

tycinkyyyyyy

 

Proč naše ovocno-ořechové disky?

Tyto disky jsou zdravou svačinkou pro všechny, kteří se chtějí rychle a chutně zasytit a dodat tělu potřebnou energii ve zdravé formě. Kombinace švestka + pražené kešu a jablko + rozinka + lískový ořech je jednou z variant, dále je možnost koupit meruňku neutrální. 

Švestka je vhodná pro zdravá střeva i žaludek, potlačuje stárnutí a pomáhá s vyprazdňováním. Navíc pomáhá stejně jako kešu i lepší psychice. Meruňka pomáhá pro lepší spánek, také s přijatelnou hladinou cholesterolu a i se zrakem a s imunitouJablko obsahuje vitamín C či draslík prospěšný pro ledviny a skořice pomáhá dobrému trávení či boji proti virům, lískové ořechy jsou plné vitamínů a prospěšných látek, pomáhají ledvinám, mají málo sacharidů a více proteinů a tělo rychle nadopují energií.

discik