TikToker Papaas na rozhovoru s námi

Na začátek tě poprosím o představení se, čemu se věnuješ, kdo vlastně jsi?

Je mi 19 let a moje přezdívka je na sociálních sítích Papaas. Jsem už skoro rok influencerem, co se týče Tik Toku na české scéně, a pár měsíců na YouTube. Jsem motivátor, moje videa jsou hlavně o tom, aby jsem rozdával úsměvy. Tvořím si vlastní zvuky, scénky, bavím lidi, dělám show, dělám crazy videa, to jsem prostě já.

 Co si myslíš o tom, když je někdo schovaný doma, nemá na nic energii, jak tohle ty řešíš, co bys doporučil?

 To je hodně individuální. Jsou lidi, kteří jsou doma a nedělají nic, protože neví, co by měli dělat. Jsou lidé, co vědí, co by chtěli dělat, ale bojí se toho, a nechtějí to dělat. To je dnešní problém. Když už se lidé časem rozhodnou něco dělat, už to nemusí být možné. Asi bych si s tím člověkem promluvil a dal mu motivaci, protože je vše možné. Dát mu sebevědomí. Ukázat člověku lásku. Musí vědět, že za něco stojí.

 Jak vypadá tvůj životní styl? Co jíš, co děláš?

 Mám dny, kdy tvořím, natáčím, skládám písničky a podobně. A někdy jen ležím u televize s brambůrkama, když chci mít od všeho klid. Potřebuju někdy být s přáteli a tak. Jsem rád, že nemám stereotyp.

 Co ty a diety, jaký máš na to názor?

 Spoustu lidí hubne pro ostatní. Já nemám pro koho hubnout, vím, co chci, vím, kdy mám přestat.

 Co třeba nějaký sport?

Jako malý jsem se věnoval plavání, kam mě přihlásil táta, měl jsem medaile, šlo mi to, ale nechtěl jsem soutěžit s ostatními. Chci překonat sám sebe, ne ostatní.

V čem si myslíš, že je problém tohoto světa?

Dneska už sedmileté dítě má depresi, rodiče mu to nevěří, ale dnes už jsou děti jiné, než byly. Je to problém sebelásky.

Měli bychom se také začít lépe chovat k naší planetě. Není špatná doba, špatní jsou vždycky jenom lidi.

Jak bychom lépe mohli pomáhat planetě?

Už pětileté dítě dokáže vytřídit odpad. Nevím, jestli to ještě funguje, na základce jsme měli sběr papíru. Vždy jsem donesl kila. :)

 Co tvoje plány do budoucna?

Chci být zpěvák, bavič, youtuber, herec. Mám toho hodně! :)