Rozhovor s umělkyní - tatérkou Karolínou

Obrázek článku

Jak by ses představila? Co děláš ve volném čase a jak to máš se stravou?

Jsem Karolína, dělám v restauracích a ve volném čase kreslím, kéruju, jezdím na longu. Se stravováním je to drsný, protože lidi z gastra to mají trochu jinak. Lidi z gastra moc nesnídaj, hodíš do sebe nějakou sušenku nebo bagetu a kafe a oběd je třeba až ve 3. Máš půlhodinu na to to sníst. Pak jen lítáš a až kolem desáté večer máš zase čas na nějaké větší jídlo.

Co si myslíš o tom, jak se lidi stravují v téhle době? Třeba děti?

Myslím, že to je hodně individuální otázka, protože někteří směřují k tomu, aby se stravovali normálně, a některým je to úplně jedno. Děti se často rozhodnou podle sebe, jestli připravenou svačinu od mámy snědí nebo ne. Myslím si, že nyní se lidi více snaží jíst zdravě. V 21 století je vše vegan a gluten-free.

Z čeho čerpáš v rámci svojí kreativity?

Z představivosti a zážitků, ty mi dávají největší inspiraci.

Může mít strava v tomto případě vliv?

Určitě, na energii.

Když si představíš nějaký svůj vysněný moment, co děláš, čemu se věnuješ?

Asi kreslím, asi se věnuju umění. Grafice a podobným věcem. To by mě fakt bavilo. Nejlíp se mi kreslí a píše na zahradách.

Jak jsi se dostala ke kreslení? Myslíš, že se to dá naučit?

To musíš mít v sobě. Pokud nemáš ten cit, tak tě mohou naučit kreslit, ale sám nic nevymyslíš. Protože to srdce pro to nemáš.

Co tě baví nejvíc, jaké motivy?

Abstraktní. Abstrakt a barvy. Dokážeš tam skrýt tu myšlenku a musíš se na tu kérku chvíli koukat, aby ti došlo, o čem to tetování je. Z barev mám ráda modrou a tyrkysovou, zelenou. Vodní barvy. Symbolizuje mi to přírodu.

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení